mobil: 604 580 129

Email: velitel@hasici-mukarov.net

Rok 2018

Vytvořeno: 5. 7. 2018 6:20 | Zveřejněno: 5. 7. 2018 6:20
Napsal admin

HASIČSKÉ DĚTSKÉ ODPOLEDNE  30.6.2018


" Velké poděkování patří Jardovi Velemu, na jehož bedrech zůstala většina organizace akce a Zdeňkovi Pivrncovi za papírování, které trvá dosud."
"Další dík patří firmě SČVAK za poskytnutí fotografií a našemu fotografovi Zdeňku Pivrncovi."


                                                                                                                                                                                                                                                                               T.P.



                              Výsledky:




kategorie do 3 let:

1. Churavá Terezka            59 bodů      
2. Siková Rozárka, Jarešová Kristýnka, Frýdková Kristýnka, Drobníková Jitka, Materková Mája, Randák Mikuláš, Šäfrová Emily (nejmladší účastník)  55 bodů


kategorie: 4 - 6 let, chlapci:


1. Drobník Michal          57 bodů    
2. Faltín Matěj                 54 b.    
3. Churavý Adam           51 b.
4. Vacín David, Bulva Tomáš  48 b.

kategorie: 4 -6 let, dívky :

1. Vinšová Eliška          56 b.    
2. Lucke Šárka              56 b.    
3. Michnová Hanka      53 b.
4. Koušková Karolínka, Musilová Hanka, Sluková Nela   52 b.


kategorie: 7 - 10 let, chlapci:


1. Hyliš Jirka         63 b.  (celkový vítěz)    
2. Charvát Kuba  60b.    
3. Vrbata David    57 b.
4. Michna Adam, Koušek Jára, Kraus Ondra, Lucke Honza   52 b.

kategorie: 7- 10 let, dívky:

1. Koucká Anežka          61 b.    
2. Hylišová Terezka        60 b.    
3. Pitařová Veronika       53 b.
4. Šťástková Karolínka, Farkašová Barbora, Vacínová Sofi   49 b.


kategorie: 11 - 15 let, chlapci:

1. Šindelář Kuba          61 b.    
2. Kobylka Jan              61 b.    
3. Musil Ondra              61 b.
4. Skála Vojta, Hanuš Vašek, Vinš Matyáš, Musil Kuba, Vele Vítek, Farkaš David   60 b.


kategorie: 11 - 15 let, dívky:


1. Vrbatová Daniela       60 b.  
2. Nová Jana                    54 b.  
3. Syřišťová Terezka       54 b.
4. Šlamborová Lucie      51 b.


- ohledně celkového pořadí na medailových pozicích rozhodoval čas v běhu.


POŽÁRNÍ ÚTOK:

-vzhledem ke komplikacím, které nás průběžně provázely, nutno ocenit snahy soutěžících, kteří se chtěli zúčastnit.
Útok proběhl poze jeden, a z technických důvodů musely být zrušeny další.


Nahlášená družstva:

- Drobník Michal, Drobníková Jitka, Michna Adam
- Nová Jana, Šlamborová Lucka, Vrbatová Daniela
- Farkašová Barbora, Charvát Kuba, Farkaš David,
- Vele Vítek, Musil Kuba, Hanuš Vašek,
- Churavý Adam, Churavá Terezka, Frýdková Kristýnka

a jelikož je akce spojena i s rodiči a dospěláky, ukázkou měla být následující složení:

- Churavá Zuzka, Koucký Aleš, Doležalová Veronika
- Vele Jarda, Velová Pavlína, Vele Vojta
- Pivrnec Zdeněk, Pivrnec Tomáš, Šäfrová Jana




Veškeré výsledky a texty dodal T.P.

Kategorie: