mobil: 604 580 129

Email: velitel@hasici-mukarov.net

Rok 2014

Vytvořeno: 6. 7. 2014 14:24 | Zveřejněno: 2. 2. 2017 13:24
Napsal Hajný R.

Ve třináct hodin 5.7.2014 jsme začali druhou dvoustovku v konání Dětských odpolední.
Na začátku odpoledne předvedli naši hasiči s kolegy z Dalešic uhašení ohně pomocí hasících přístrojů - to aby děti viděli (ale i dospělí), že tento přístroj není nekonečný a dům se s ním uhasit opravdu nedá...
Po úvodním slovu starosty a přivítání návštěvníků se děti rozeběhli po soutěžích - letos některé trochu upravené, ale byly i nové. Také ukázka techniky nebyla zanedbatelná - přijeli naši kolegové ze Železného Brodu, Líšného, Dalešic - samozřejmě i s novým vozidlem, opravdu se bylo na co koukat.
Také proběhl útok dětí se shazováním plechovek na čas - toť dost oblíbená disciplína. Po vyhlášení výsledků soutěží v různých věkových kategoriích se ještě předali stužky za dvacetiletou věrnost našim třem členům - Pivrnec Zdeněk, Bartůněk Radek a Vele Jaroslav.
Po roční pauze byla opět pěna - mohl se "vyřádit" kdo přišel, zvláště děti, neboť pěny bylo až až...
Moc děkujeme všem sponzorům - hlavně MODELÁRNĚ LIAZ, NADACI PRECIOSA, firmě ZIKUDA, firmě ONTEX, obecnímu úřadu MALÁ SKÁLA, PIZZERII PIETRO TOMASSO a mnoha dalším, bez kterých by se toto odpoledne jen velmi těžko konalo. Také velký dík patří i Sv.Floriánovi za přímluvu u Nejvyššího za pěkné počasí . S díky nesmíme zapomenout na naše manželky, manžele, milenky a přítelkyně za jejich trpělivost s námi...
Za SDH Hajný R. - velitel jednotky


Výsledky ze zápolení dětí naleznete ZDE

 

Nová fotogalerie je ZDE

Kategorie: