mobil: 604 580 129

Email: velitel@hasici-mukarov.net

Rok 2020

Vytvořeno: 10. 4. 2020 17:39 | Zveřejněno: 10. 4. 2020 17:39
Napsal T.P.
... by se dalo shrnout tak, že děláme co je v našich silách. Jak pro Sbor, tak pro obec. Stejně, jako všichni, jsme značně svázáni současnými omezeními, ale zdraví je vždy na prvním místě.
   Termín svozu šrotu stále nelze odhadnout. Jelikož tato akce je i pro nás prioritou, uskuteční se při možném volném termínu. Každopádně budeme občany včas informovat.
   Čištění požární nádrže, vodních zdrojů a úklid okolo se také bude odvíjet od dění související s koronavirem. Každopádně chceme připravit nádrž tak, aby se dala v letních měsících využívat. Vždy jsme se spoléhali i na pomoc obyvatel Mukařova, a i tentokrát bude třeba. Budeme se snažit akci průběžně organizovat, ovšem bez porušení daných pravidel.
   Dětské odpoledne je záležitost, která nás nejvíce "bolí". V tuto chvíli je termín pozastaven, a je jasné, že neproběhne v čase, kdy jsme byli zvyklí. Stále doufáme v možnost přesunu na podzimní období, ovšem vše bude záležet na dohodě místních spolků o zkoordinování společenských a sportovních akcí. Bohužel existuje i varianta, že letošní Dětské odpoledne bude zrušeno. Na druhou stranu máme ve výboru v řešení, uskutečnit náhradní, menší akci pro děti.
   Za celý výbor SDH Vám všem přejeme příjemné a klidné prožití Velikonoc, ikdyž letos v netradiční podobě. Přejeme Vám všem pevné zdraví a těšíme se na nejbližší setkání s Vámi všemi....
                              TP
Kategorie: