mobil: 604 580 129

Email: velitel@hasici-mukarov.net

Rok 2021

Vytvořeno: 28. 8. 2021 4:50 | Zveřejněno: 28. 8. 2021 4:50
Napsal T.P.
 

HASIČSKÉ DĚTSKÉ ODPOLEDNE  21.8.2021

  pořadí ( výsledky ) v jednotlivých kategoriích

kategorie do 3 let:

  1. HLAVÁČOVÁ Deniska (51 b) 2.  BERÁNKOVÁ Maruška, ĎÚRANOVÁ Sárinka,

    NIPČOVÁ Anetka,  PRCHALOVÁ Rozárka, ŠÄFROVÁ Emily   (50 b)

4–6 let dívky:

  1. DROBNÍKOVÁ Jitka (47 b) 2. CIKÁNOVÁ Amálka   (44 b)     3. BUREŠOVÁ Pavla  (43 b)

 

4–6 let chlapci:

  1. HANYK Tadeáš (47 b) 2.BERÁNEK Štěpán (47 b) 3. RANDÁK Mikuláš (46 b)  4. BUREŠ Tonda (45 b)

7-10 let dívky:       

  1. BURSOVÁ Samantha (50 b) 2. KOUŠKOVÁ Karolína (45 b) 3. MUSILOVÁ Hana (45 b)
  2. VINŠOVÁ Eliška, VOLÁKOVÁ Aneta (44 b)

7–10 let chlapci:

  1. PĚNKAVA Štěpán (52 b) 2.BULVA Tomáš (51 b) 3. DROBNÍK Michal (50 b)  4. ĎÚRAN Michal (49 b)

11-15 let dívky:

  1. VOLÁKOVÁ Tereza (50 b) 2. BOHUSLÁVKOVÁ Ema (50 b)  3. BOHUSLÁVKOVÁ Anna  (49 b)
  2. STRAKOVÁ Štěpánka (44 b)

11-15 let chlapci:

  1. BULVA Jan (52 b) 2. VELE Vítek (51 b) 3. KOUŠEK Jaroslav  (51 b)     4. ALEXANDROV Lukáš,   

    ĎÚRÁN Tomáš, HANUŠ Vašek, MUSIL Kuba, VACÁTKO Denis  (49 b)

dle pravidel, které jsou dány, a soutěžící obeznámeni, platí, že při stejném součtu bodů rozhoduje čas v běhu

 

 

SOUTĚŽ V POŽÁRNÍM ÚTOKU:                                                čas

  1. BULVA H., BULVA T., DROBNÍK M.                                 25,12
  2. VOLÁKOVÁ T., VOLÁKOVÁ A., BULVA H.                      29,19

      BERÁNEK Š., BERÁNKOVÁ M., HANYK T.                        29,23

      BOHUSLAVOVÁ A., ĎÚRAN M., ĎÚRAN T.                        31,32

      KOUŠKOVÁ K., MUSILOVÁ H., VINŠOVÁ E.                     33,29

      BULVA T., BURSOVÁ S., CIKÁNOVÁ A.                             36,41

V požárním útoku bylo vyhlášeno pouze vítězné družstvo, ale pro zajímavost uvádíme i časy dalších. Velký obdiv patří všem zúčastněným, jelikož se jedná o nejnáročnější soutěž. Všichni soutěžící se od-hodláním vyrovnali útokům dospělých při soutěžích. „Klobouk dolů“ všem, kteří se zúčastnili.

 

Celkovým vítězem Dětského odpoledne se stal Štěpán PĚNKAVA , který bodově skončil na stejném místě s Janem Bulvou, ovšem o prvenství se rozhodlo v běhu ( 42,16 : 55,60 )

Nejmladším soutěžícím účastníkem byla v letošním roce Sárinka ĎÚRANOVÁ


 
Kategorie: