V sobotu 8.3. u nás proběhla brigáda většího rozsahu. Jelikož Mukařov patří mezi největší záložní zdroje vody v blízkém okolí, byl nutný prořez větví u příjezdu k požární nádrži a místo, kde se většinou nachází přečerpávající stanice, na tzv. "Točně".
   I přesto, že se členové sešli v dost hojném počtu 15-ti, si hodně "mákli". Určitě každý, kdo výsledek viděl, odvedenou práci ocení, jelikož došlo i k větší přehlednosti u silnice.
   Z naší strany musíme ocenit i návštěvu starosty OÚ M.Reslera. Moc díky všem, kteří se na akci podíleli, včetně těch, kteří museli zabezpečit bezproblémový průjezd obcí a zároveň bezpečnost jak členů, tak i projíždějících vozidel či kolemjdoucích. Dík patří i našim malým ratolestem, drobně též zapojených.