mobil: 604 580 129

Email: velitel@hasici-mukarov.net

zásahy 2014

Vytvořeno: 22. 3. 2014 13:01 | Zveřejněno: 9. 2. 2017 12:02
Napsal Hajný R.

22.3.2014 - Ve večerních hodinách byl občany nahlášen požár u lesa v dolní části Mukařova.

Velitel mukařovské jednotky vyhlásil poplach s tím, že se provede průzkum. Po příjezdu na místo požáru došlo k hašení hasícími přístroji a operátorem byly povolány další jednotky se zásobami vody. Kvůli špatnému přístupu k místu zásahu, kde hrozilo rozšíření ohně na blízký les kvůli dlouhodobému suchu a také prudkému větru, se ručně dohašovalo "Soptíkem" (terénní vůz mukařovského SDH - pozn. red.) přivezenou vodou. Ve večerních a nočních hodinách proběhla ještě kontrola požářiště členy jednotky. Doufáme, že toto bylo jen prověření jednotky, za kterým nehledáme žádný úmysl. Prosíme občany, aby se vyvarovali pálení ohňů v blízkosti lesa, natož aby vypalovali starou trávu v těchto suchých dnech.

Za SDH Mukařov Hajný R.

Foto M.Ch.

   

Kategorie: